Ви тут:
Україна 

Президент Зеленський увів у дію санкції РНБО проти 55-ти банків Росії

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про введення санкцій проти російських банків.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – йдеться в повідомленні.

Під санкціями опинилися 55 російських банків, зокрема ті, що діють на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму. 

Також санкції введені проти трьох осіб – двох росіян-засновників “Севастопольського морського банку” та уродженця Сімферополя – судового приставу так званого “Управління Федеральної служби судових приставів” у окупованому РФ Криму.

Так, під санкції потрапили: “Сбербанк Росссии”, “Газпром Банк”, так званий “Центральний Республіканський Банк ДНР”, так званий “Державний банк ЛНР”, “Севастопольський морський банк”, “Банк Москви” та інші. 

За рішенням РНБО, щодо цих банківських установ було застосовано наступні обмеження:

– блокування активів;

– заборона надавати кредити, позики, фінансову допомогу, гарантії; заборона здійснювати кредитування через купівлю цінних паперів; заборона придбання цінних паперів.

Санкції було запроваджено терміном на 3 роки.

“Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим указом, покласти на секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова”.

Фото: president.gov.ua

Система Orphus