Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Представники бізнесу Полтавщини додатково оформили трудові відносини з 288 працівниками

Проведення спільних рейдів у складі робочих груп по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та проведеної роз’яснювальної роботи, суб’єктами господарювання додатково оформлено трудові відносини з 288 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 307,8 тис. грн., єдиного внеску в сумі 370,9тис. грн. та військового збору в сумі 25,3 тис. грн.

За повідомленням в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Бондаренка, підрозділами управління  додаткового аудиту ГУ ДПС Полтавщини додатково донараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 3790,8 тис.грн. військового збору у сумі 321,7 тис. грн., єдиного внеску у сумі 213,5 тис.грн. та забезпечено стягнення донарахованих сум по перевіркам поточного року з єдиного внеску у сумі 213,5 тис.грн., податку на доходи фізичних осіб у сумі 683,2 тис.грн. та військового збору у сумі 8,7 тис.грн. та за результатами перевірок минулих років з податку на доходи фізичних осіб у сумі 1123,1 тис.грн. та з єдиного внеску у сумі 855,4 тис.грн.

«Але разом досягнути таких показників можливо лише завдяки вдосконаленню застережних заходів проти мінімізації та ухилень від сплати податків, які постійно проводять податківці області» – зазначив Олександр Бондаренко.

Система Orphus