Ви тут:
Суспільство Україна 

Позов щодо плати за транспортування газу у 2021 році: суд відкрив провадження

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 6 березня 2020 року №580 «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

Зокрема, відповідно до оскаржуваної постанови, з початку 2021 річна замовлена потужність споживача визначається виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, але не може бути меншою, зокрема, за 126 куб. м – для побутового споживача, який використовує природний газ для підігріву води та приготування їжі.

Про це повідомляється на сайті Окружного адміністративного суду міста Києва.

Позивач вважає, що постановою порушуються його права, оскільки він використовує вдвічі менший обсяг природного газу, а повинен сплачувати за транспортування 126 куб.м. в обов’язковому порядку.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання у справі на 15 липня 2021 року.

фото ілюстративне

Система Orphus