Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Помилка в додатку Google на Android-смартфонах: як вирішити проблему

22 червня власники Android-смартфонів почали масово отримувати повідомлення про “виліт” одного з сервісів, які не видаляються – додатка Google.

Розробники поки що не випустили оновлення або інструкції щодо усунення проблеми, але редакція AIN.UA знайшла спосіб позбутися від докучливих повідомлень про помилку.

Як вказано в Google Play додаток Google було оновлено 21 червня і відразу ж після цього у користувачів почалися постійні вильоти. Точного числа постраждалих від помилки немає, але судячи з відгуків з нею зіткнулися практично всі, у кого було включено автообновление.

Як позбутися від повідомлень про помилку

Оскільки Google поки не випустила виправляє поновлення, а очищення кеша і даних програми не допомагають, залишається одні варіант – відкотитися до більш ранньої версії програми.

Для цього необхідно зайти в Google Play, знайти в ньому додаток Google і натиснути «видалити». При цьому програма не буде повністю видалено, а лише відкотить свої оновлення.

Після цього необхідно відключити автообновление додатки. Для цього потрібно відкрити бічне меню і зняти галочкку.

Швидше за все Google все ж випустить оновлення найближчим часом, тому радимо через кілька днів включити автооновлення назад або оновити додаток вручну.

 

Система Orphus