Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавських водіїв “швидких” навчатимуть контраварійному кермуванню

Водії полтавських карет швидкої медичної допомоги проходять контраварійну підготовку з водіння. Це пілотний проєкт, ініційований Автомобільною федерацією України.

Інформує пресслужба Полтавської ОДА.

Наразі до занять залучено 6 кермувальників швидких. Згодом така ініціатива може реалізовуватися і в інших областях.

“В Автомобільній федерації напрацьовано багато методик, спрямованих на покращення безпеки за кермом. Це досвід автомобільного спорту, який ми накопичували роками та систематизували в програму контраварійної підготовки. І зараз хочемо поділитися своїми знаннями з іншими водіями”, – каже представник ФАУ Андрій Яроменко.

“Долучитися до проєкту, передусім, запропонували водіям автомобілів швидких. Ці люди й так перевозять хворих, тож не мають права на помилку у дорозі. Першими долучитися до проєкту контраварійної підготовки виявили бажання у Полтаві”, – зазначили ФАУ.

Курс передбачає двотижневий інтенсив. На старті водії пройшли вхідне тестування, яке складалося з набору вправ з обертання керма та проїзду різними ділянками.

Іспитом буде вихідне тестування, яке покаже наскільки покращиться кермування кожного з шести учасників пілотного проєкту.

“Нині з водіями працює два інструктори: з Черкащини Андрій Яроменко та з Полтавщини Андрій Приходько. У вівторок, 22 червня, відбудеться відкрите тренування”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus