Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавських рятувальників перевіряли на готовність до реагування на надзвичайну ситуацію

10 червня на базі навчально-тактичного полігону Аварійно-рятувального загону спеціального призначення полтавські рятувальники перевірено готовність особового складу до дій за сигналом “Збір-Аварія”, а також до реагування на умовну надзвичайну ситуацію техногенного характеру, пов’язану з аварією на підприємствах нафтогазового комплексу.

Згідно тактичного задуму, внаслідок імітованого вибуху сталося аварія на одній із ділянок. На місце виклику направили вогнеборці найближчих пожежно-рятувальних підрозділів, група метрологічного забезпечення, що контролювала стан загазованості повітря та частина з ліквідації нафтогазових фонтанів та спеціальних рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону.

На місці умовної надзвичайної ситуації оперативно був розгорнутий штаб, що безпосередньо координував роботу кожного підрозділу під час ліквідації наслідків вибуху. Для гасіння газового фонтану на свердловині залучалася пожежна та спеціальна техніка ДСНС, зокрема імпульсна пожежна установка на базі танку Т-62 “Імпульс” та автомобіль газоводяного гасіння з встановленим реактивним двигуном. Після тренувань було проаналізовано роботу кожного підрозділу та дана відповідна оцінка діям учасників навчань.

Система Orphus