Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські працівники теруправління ДБР долучились до всесвітнього Дня донора

З нагоди Всесвітнього Дня донора, який відзначають щороку 14 червня, поповнити ряди донорів вирішили співробітники теруправління ДБР у Полтаві.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку. Лише Полтавська обласна станція переливання крові обслуговує понад 20 медичних закладів області. Відповідно, компоненти крові потрібні постійно.

За словами директора комунального підприємства «Полтавська обласна станція переливання крові» Володимира Рудікова, ситуація на Полтавщині з донорством стабільна, однак карантин все-таки вносив свої корективи. Адже кількість донорів зменшувалася.

Читайте також: 14 червня – Всесвітній день донора крові

«Кров можна здавати без шкоди для здоров’я 4-5 разів на рік. І ми вдячні кожному, хто вирішує стати донором. Адже банк крові треба поповнювати регулярно», — сказав Володимир Рудіков.

«Така ініціатива — не випадкова. Всі ми розуміємо, наскільки важливо підтримувати людей, які опиняються у важких ситуаціях. Особисто я раніше вже був донором, утім, маю велику надію, що разом з колегами будемо робити це не лише раз на рік, а регулярно. Після процедури почуваюся добре», — розповів очільник ТУ ДБР у Полтаві Денис Маньковський.

Фото: ДБР

Система Orphus