Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські надзвичайники, які допомогли витягти автівку, отримали подяку

До Головного управління ДСНС України у Полтавській області надійшла подяка полтавським рятувальниками, які допомогли полтавці витягти легковий автомобіль, колесо якого провалилося під асфальт.

Жінка розповіла, що 15 червня привезла своїх дітей віком 2 і 5 років на заняття з англійської мови. Поставила машину на парковці по вул Небесної сотні, 85 через 10 секунд під переднім лівим колесом провалився асфальт. Ймовірно наслідком цього стала його крихка поверхня поблизу каналізаційної ями. За допомогою спеціального обладнання працівники ДСНС витягли машину без жодної подряпини, повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

“Я неймовірно вдячна за таку злагоджену професійну роботу! Приємно усвідомлювати, що існують люди, які не просто виконують роботу, але і переймаються якістю зробленої справи, адже в даній ситуації витягати машину з глибокої ями можна різними способами. А результат, де немає жодних пошкоджень – це щастя для будь-якого власника машини. Як бонус, мої маленькі діти побували в кабіні пожежної машин і отримали незабутні емоції і розуміння того, що професія пожежника полягає не лише в гасінні вогню, а і допомозі людям, які потрапляють в подібну «халепу». Вдячна за гарні людські якості четвертому караулу 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини”, – зазначила Елеонора Бровко.

Фото: ДСНС

Система Orphus