Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська циркова студія виборола Гран-прі на всеукраїнському фестивалі в Одесі

На початку червня завершився Всеукраїнський фестиваль “Art-fest Star Children “Цирк запалює вогні”. Фестиваль проходив на манежі Одеського державного цирку.

Загалом, на фестивалі представили 80 номерів.

Народний художній колектив Циркова студія “Єдність”, який діє при Полтавському ОЦЕВУМі, показав 10 номерів: повітряна гімнастика, акробатика та елементи каучука.

Полтавці вибороли Гран-Прі, п’ять перших та чотири других місця. Зокрема, Гран-прі отримали повітряні гімнасти Тимур Морозов та Марія Малич.

“Першого дня був фестиваль, а наступного — гала-концерт. Циркова студія “Єдність” представила чотири номери. Загалом, до фестивалю готувалися близько двох тижнів. У фестивалі беремо участь близько 7-8 років поспіль і завжди повертаємося з нагородами. Лише минулоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, його скасували”, – розповіла керівник Циркової студії “Єдність” Юлія Галкіна.

До речі, це вже другий фестиваль після карантину, в якому полтавці взяли участь. Нагадаємо, у травні Циркова студія “Єдність” була учасником VI Міжнародного фестивалю-конкурсу циркового мистецтва “Дивоцирк”, який проходив у Києві. Тоді полтавці вибороли шість — перших та п’ять — других місць.

Фото надані Юлією Галкіною

Система Orphus