Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська міська рада підписала Меморандум про взаєморозуміння з USAID ESP

2 червня, Полтавський міський голова Олександр Мамай, перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, представники комунальної організації «Інститут розвитку міста» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» провели zoom-конференцію з представниками агентства USAID.

Під час зустрічі було підписано «Меморандум про взаєморозуміння між USAID ESP та Полтавською міською радою», завдяки якому Полтава стала учасником Проєкту енергетичної безпеки за підтримки USAID, повідомляють у міській раді.

В рамках цього проєкту містом планується отримання нових схем теплопостачання та інвестиційних планів модернізації тепломереж, завдяки чому значно підвищиться енергозбереженість та енергоефективність Полтавської громади.

Цього планується досягти у рамках Програми допомоги муніципальним стейкхолдерам в імпементації реформ, спрямованих на технічну оптимізацію, економічну ефективність та екологічну безпечність систем теплопостачання.

Програма передбачає пілотну фазу за участю 10 міст та відповідних підприємств комунальної теплоенергетики, яким у Полтаві є «Полтаватеплоенерго», а також подальше тиражування напрацювань та досвіду, отриманих у ході реалізації пілотної фази Програми.

Система Orphus