Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавщину відвідала заступник Міністра освіти і науки Любомира Мандзій

Полтавську область з робочим візитом відвідала заступниця Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій. 

За її участі відбулася зустріч з представниками Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та керівниками органів управління освітою територіальних громад області. Зустріч відбулась в форматі вільного діалогу, коли кожен із учасників міг долучатися до спілкування, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

На початку спілкування заступниця Міністра освіти і науки України запропонувала учасникам висловити всі запитання та побажання, що є нагальними для освітян області. Основну увагу  акцентували на питаннях забезпечення дистанційного навчання, інклюзивної освіти, формування  складових безпечного, якісного та здорового освітнього середовища для впровадження реформи Нової української школи, організації якісного харчування школярів та забезпеченні заходів протипожежної безпеки в закладах освіти.

Кожен з учасників мав можливість обговорити як загальні питання, так і привести конкретні приклади з життя закладів освіти територіальних громад області.

Наприкінці зустрічі Любомира Мандзій узагальнила проведену розмову, наголосила на важливості відкритого діалогу, який має продовжуватися і в подальшому між освітянами на всіх рівнях: від місцевого до обласного та загальнодержавного.

Система Orphus