Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавку нагородили орденом “Берегиня України”

Заступниці начальника управління – начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА Олені Казначеєвій присвоїли народне звання «Берегиня України».

Олену Олександрівну нагородили орденом «Берегиня України», вручили почесні грамоти та книгу пошани «Берегиня України», повідомляють у Департаменті.

Орден «Берегиня України» вручили «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», грамоти – «За активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпеченні розвитку і процвітання держави, сумлінну працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України та створення позитивного іміджу».

Нагородження відбулося під час урочистих заходів Всеукраїнського проєкту «Берегиня України» у Будинку офіційних прийомів Офісу Президента України.

Цьогоріч були нагороджені 118 лауреаток з усієї країни. Це жінки, які досягли значних успіхів у різноманітних галузях професійної діяльності, присвятили своє життя відродженню, звеличенню нашої Батьківщини добрими справами.

Олена Казначеєва – адвокат, дійсний член наукової організації «Центр українсько-європейського наукового співробітництва», має понад 30 наукових публікацій.

У Департаменті опікується питаннями дотримання законності та правопорядку на території області, приділяє увагу питанням використання та охорони лісів, забезпечуючи координацію державної лісової охорони у взаємодії з іншими правоохоронними органами щодо дотримання вимог природоохоронного та лісового законодавства, боротьби з незаконними порубками у лісах області та самовільним зайняттям земель державного лісового фонду.

За її ініціативи розробляються та вносяться на розгляд уповноваженим Міністерствам пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових актів.

Свою професійну діяльність Олена Олександрівна поєднує з активною громадянською позицією. Зокрема, вона була юристом-волонтером в ГО Центр «Соціальна дія», проєкті «Без кордонів» (в рамках проєкту «Боротьба зі злочинами на грунті ненависті правовими методами» Фундації EVZ, Німеччина) тощо.

Система Orphus