Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податківці Полтавщини провели Дні відкритих дверей для студентів

У рамках багаторічної співпраці Головного управління ДПС у Полтавській області та Полтавського державного аграрного університету, для здобувачів вищої освіти за професійними напрямками «Право» та «Облік і оподаткування» протягом червня податківцями були організовані і проведені Дні відкритих дверей.

Про це повідомили у ГУ ДПС у Полтавській області.

Під час заходів студенти вишу мали змогу взяти участь в тематичній екскурсії в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві, поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів відповідних профільних напрямків податкової служби, отримати відповіді на питання щодо перспектив   працевлаштування. Ідея проведення заходу «Головне управління ДПС у Полтавській області – твій майбутній роботодавець» була максимально відображена в змістовому наповненні заходу та викликала значну зацікавленість в майбутніх фахівців.

“Профорієнтація молоді є одним із головних напрямків роботи в реалізації кадрової політки Головного управління ДПС у Полтавській області. Такі форми роботи як проходження практики студентів ВНЗ в податковій службі, стажування молоді на робочому місці, проходження адаптації на посаді новопризначеного працівника вже впроваджені в Головному управлінні ДПС у Полтавській області та активно презентуються серед майбутніх молодих фахівців, перед якими невдовзі постане вибір – як правильно обрати роботодавця та реалізувати свій потенціал”, – розповіли в ГУ ДПС у Полтавській області.

Система Orphus