Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Починаємо вдома: “Ворскла” дізналася календар матчів нового сезону УПЛ

Наприкінці липня розпочинається новий футбольний сезон.

Як повідомляє УПЛ, полтавська “Ворскла” розпочне новий сезон домашнім матчем з “Дніпром-1”. Базовий день проведення першого туру — 25 липня.

Повний календар першого кола має наступний вигляд:

1 ТУР
25.07.2021
Динамо – Олімпік
Шахтар – Інгулець
Зоря – Олександрія
Верес – Колос
Ворскла – Дніпро-1
Десна – Чорноморець
Львів – Маріуполь
Металіст 1925 – Рух

2 ТУР
31.07.2021
Динамо – Верес
Львів – Шахтар
Інгулець – Зоря
Колос – Металіст 1925
Ворскла – Рух
Маріуполь – Десна
Чорноморець – Дніпро-1
Олімпік – Олександрія

3 ТУР
07.08.2021
Зоря – Динамо
Шахтар – Олександрія
Олімпік – Колос
Ворскла – Львів
Десна – Інгулець
Дніпро-1 – Маріуполь
Рух – Верес
Металіст 1925 – Чорноморець

4 ТУР
14.08.2021
Інгулець – Динамо
Шахтар – Металіст 1925
Зоря – Олімпік
Колос – Рух
Верес – Ворскла
Десна – Дніпро-1
Львів – Олександрія
Маріуполь – Чорноморець

5 ТУР
21.08.2021
Динамо – Десна
Чорноморець – Шахтар
Маріуполь – Зоря
Колос – Олександрія
Ворскла – Металіст 1925
Дніпро-1 – Рух
Львів – Інгулець
Верес – Олімпік

6 ТУР
28.08.2021
Динамо – Колос
Олімпік – Шахтар
Зоря – Ворскла
Десна – Верес
Металіст 1925 – Дніпро-1
Рух – Львів
Чорноморець – Олександрія
Інгулець – Маріуполь

7 ТУР
11.09.2021
Металіст 1925 – Динамо
Шахтар – Дніпро-1
Рух – Зоря
Колос – Маріуполь
Ворскла – Десна
Верес – Львів
Олександрія – Інгулець
Олімпік – Чорноморець

8 ТУР
18.09.2021
Динамо – Олександрія
Маріуполь – Шахтар
Зоря – Чорноморець
Інгулець – Колос
Ворскла – Олімпік
Десна – Рух
Дніпро-1 – Верес
Львів – Металіст 1925

9 ТУР
25.09.2021
Рух – Динамо
Шахтар – Верес
Дніпро-1 – Зоря
Колос – Ворскла
Десна – Металіст 1925
Олімпік – Львів
Олександрія – Маріуполь
Чорноморець – Інгулець

10 ТУР
02.10.2021
Динамо – Шахтар
Зоря – Десна
Колос – Чорноморець
Ворскла – Інгулець
Львів – Дніпро-1
Верес – Олександрія
Маріуполь – Рух
Металіст 1925 – Олімпік

11 ТУР
16.10.2021
Львів – Динамо
Шахтар – Зоря
Дніпро-1 – Колос
Олександрія – Ворскла
Олімпік – Десна
Інгулець – Рух
Маріуполь – Металіст 1925
Чорноморець – Верес
12 ТУР
23.10.2021
Динамо – Дніпро-1
Ворскла – Шахтар
Зоря – Колос
Десна – Олександрія
Чорноморець – Львів
Рух – Олімпік
Верес – Маріуполь
Металіст 1925 – Інгулець

13 ТУР
30.10.2021
Маріуполь – Динамо
Шахтар – Десна
Металіст 1925 – Зоря
Колос – Львів
Ворскла – Чорноморець
Дніпро-1 – Олімпік
Рух – Олександрія
Інгулець – Верес

14 ТУР
06.11.2021
Динамо – Ворскла
Колос – Шахтар
Зоря – Верес
Львів – Десна
Інгулець – Дніпро-1
Олександрія – Металіст 1925
Чорноморець – Рух
Олімпік – Маріуполь

15 ТУР
20.11.2021
Чорноморець – Динамо
Шахтар – Рух
Львів – Зоря
Десна – Колос
Ворскла – Маріуполь
Дніпро-1 – Олександрія
Олімпік – Інгулець
Верес – Металіст 1925

Система Orphus