Ви тут:
Суспільство 

Початок битви з Nissan: Tesla готовить власну відповідь на популярний Leaf

Видання Autocar повідомило, що Tesla готується до випуску на ринок Європи нового недорогого електромобіля під кодовим іменем Tesla Model 2.

Про це повідомляє ain.ua.

За планами компаній, електромобіль повинен вступити у продаж у 2023 році. Як відзначає AutoGeek, новий автомобіль буде коштувати близько 25 000 доларів США (зараз найпроданіший автомобіль компанії – Model 3 Standard Range – коштує 37 490 доларів США).

Попри помітне здешевлення майбутнього електрокара в порівнянні з Tesla Model 3 він навряд чи буде сильно поступатися їй за характеристиками. За попередніми даними, Model 2 зможе запропонувати запас ходу не менше 400 км в вимірювальному циклі EPA. А здешевлення відбудеться за рахунок акумуляторних батарей, які розробила і буде виробляти сама Tesla.

За заявою компанії, нові акумулятори будуть на 50% дешевше у виробництві в порівнянні з поточними, забезпечуючи при цьому в п’ять разів більше енергії і до 16% більший запас ходу за одну зарядку. Серійне виробництво нових акумуляторних блоків стане можливим вже в наступному році. Ще невідомо, чи запропонує Tesla хетчбек з акумулятором ємністю менше 50 кВт / год (на даний момент це найменша ємність, яку пропонує компанія), але такий варіант міг би ще більше здешевити автомобіль і відкрити йому все більш конкурентний ринок міської мобільності.

Система Orphus