Ви тут:
Суспільство Україна 

Півзахисник збірної Швеції змушений був тікати з Криму через вторгнення російських військових

Шведський футболіст Густав Свенссон, який зараз грає у збірній Швеції, у 2012 році став гравцем сімферопольської “Таврії”. Тоді він дебютував у Чемпіонаті України, ставши першим шведом у першості країни.

До кінця 2013 року встиг відіграти за сімферопольську команду 21 матч в національному чемпіонаті. Але у березні 2014 року змушений був тікати з Криму через вторгнення на півострів російських військових, повідомляє 24 канал.

“Тікати з Криму мене змусили росіяни, а не українці”, – відзначив Густав Свенссон.

Покидати захоплений півострів Свенссону довелося на автобусі. Аеропорти на той час вже були закриті. З транспортом допоміг клуб. Але по дорозі виникли проблеми.

“До нас в автобус зайшли російські військові, наставили на всіх ліхтарики та питали “Хто ви такі та чому їдете звідси?”, – розповів Густав Свенссон. 

Відповідати на питання доводилося, показуючи свій паспорт, коли тобі в обличчя ціляться з автомата. Та все ж Свенссону вдалося благополучно з родиною покинути Крим (разом з ним виїжджала його дружина Сара та її батьки, які навідували їх).

“У мене залишилися лише хороші спогади про Україну, український народ, футболістів та свій старий клуб”, – розповів Густав Свенссон.

 

Система Orphus