Ви тут:
Суспільство Україна 

Підприємці можуть вільно використовувати символіку, розроблену до ювілею Незалежності України

Розроблені за підтримки Офісу Президента логотип та слоган до 30-річчя незалежності України стануть доступними для використання з комерційною та некомерційною метою.

Ювілейну айдентику, котру створила креативна агенція “Провід”, презентувало Міністерство культури та інформаційної політики України. Інформаційним партнером кампанії виступає онлайн-платформа “Дія. Бізнес”.

Представники бізнесу зможуть інтегрувати логотип або слоган у свою продукцію чи рекламу. Використання символіки є безоплатним та не потребує додаткових погоджень і дозволів, повідомляють в Офісі Президента.

В основу концепції єдиної візуальної символіки відзначення 30-ї річниці незалежності України покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців. Візуалізація образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка є образом, що розкриває ідею держави.

“Ти у мене єдина” – основний лейтмотив кампанії, який є універсальним зверненням до нації, країни та її незалежності.

Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону. Крім того, регіони будуть представлені квітами – символами сфер діяльності, серед яких – медицина, будівництво, наука, цифрові технології та виробництво.

Читайте також: Для Полтавщини розробили айдентику до 30-річчя Незалежності України

Також розроблено спрощену форму логотипа для використання на маленьких форматах та на друкованих або вишитих зображеннях.

Президент Володимир Зеленський, розповідаючи під час прес-конференції про заходи, які готуються до святкування 30-річчя незалежності України, зауважив, що над розробкою святкового логотипа працювали 12 найкращих компаній на волонтерських засадах.

“Це буде головна квітка 30-річчя. Символ України “Ти у мене єдина”. Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Це така наша країна. Вона не просто квітуча – нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати, ми все одно будемо квітучою країною й точно розквітнемо”, – сказав Глава держави.

Система Orphus