Ви тут:

Підлоги для паркінгів від компанії “Стоунхендж”

Підлоги у паркінгах експлуатуються в досить жорстких умовах. До такої поверхні пред’являються дуже високі вимоги, тому що вона піддається сильним механічним навантаженням, стиранню, негативному впливові масел, палива, агресивних хімічних сполук.

Наливні підлоги для паркінгу мають цілу низку переваг, серед яких:

  • більш тривалий термін експлуатації;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • багаторічний термін служби.

Види покриттів для підлоги у паркінгу

Вибір типу підлоги для паркінгу залежить від декількох чинників — початкового покриття, майбутніх умов експлуатації, бюджету і загальних побажань. Сьогодні найбільш популярні наступні варіанти:

  • поліуретан з кварцовим наповнювачем;
  • полімерцемент;
  • знепилювальне покриття з бетону.

Поліуретанові підлоги з наповнювачем із кварцу відрізняються оптимальним поєднанням міцності, довговічності та вартості. Кварцовий пісок в даному випадку служить для одкржання товщини, а полімер виконує сполучну роль. Така композиція дозволяє істотно знизити вартість підлоги, залишивши усі переваги полімерного покриття. Кварц в поєднанні з полімером відрізняється стійкістю до стирання та до ударів, не збирає пил і має естетичний зовнішній вигляд.

Полімер — теж практичний варіант, до того ж він дозволяє вирівнювати підлогу без використання бетонної стяжки або перевитрат дорогого полімеру. Робочий шар такого покриття починається від 7 мм, тому при невисокій витраті матеріалу буде забезпечено високу міцність та довговічність по всьому периметру. До того ж таке покриття відрізняється високою швидкістю схоплювання: вже через 5–8 днів його можна вводити в експлуатацію на повну силу.

При наявності бетонної підлоги можна підвищити її характеристики за допомогою спеціальних просочень методом знепилювання. Полімерний склад проникає у верхній шар на 3 см і змінює його структуру. Такі суміші не тільки зміцнюють бетон, але і підвищують його експлуатаційні характеристики. Міцність зростає багаторазово. Таке покриття стає стійким до деформацій, розтріскування при циклічних навантаженнях. Після просочення наноситься спеціальний захисний шар, що протистоїть волозі та багатьом агресивним хімічним речовинам. Це також гарантує захист від стирання, сильних механічних й ударних навантажень.

Особливості технології

Спосіб нанесення покриття для підлоги у паркінгу дещо відрізняється від інших методів, що застосовуються при заливці звичайних та промислових підлог. Після попереднього очищення поверхні від пилу її покривають спеціальними композиційними полімерними матеріалами, які після застигання утворюють міцне покриття. У процесі нанесення складу на поверхню з великим кутом нахилу застосовуються тіксотропувальні добавки (збагачений кварц, пісок, цемент). Підлогу для паркінгу можна замовити на сайті stonehenge.com.ua.

Система Orphus