Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Завжди напоготові: під Полтавою резервісти відточували свої бойові навички

25 червня на полігоні під Полтавою відбувся “Стрілецький день”. Таку назву мають одні з навчань резервістів та військово зобов’язаних приписаних до військових частин тероборони.

У вишколі взяли участь близько 60 патріотів. Це ті люди, які у цей нелегкий для України час, коли держава-агресор окупувала територію нашої держави, готові зі зброєю в руках стати на захист рідної землі. Також опанувати основи військової медицини, стрільби та інші необхідні військові вміння та навички могли і всі охочі, яким вже виповнилось 16 років. 
>

“Сьогодні у нас згідно з планом бойової підготовки проходить “Єдиний стрілецький день”. Навчання містять у собі такі предмети, як тактична бойова підготовка, вогнева підготовка, військово медична підготовка, інженерна, розвідувальна, підготовка зі зв’язку та військова типографія. Тут присутні  резервісти та військово зобов’язані приписані до військових частин тероборони. Також ми залучаємо до таких заходів і молодь та всіх охочих. Якщо сьогодні подати сигнал на мобілізацію, то більшість громадян не зможуть вдало виконати свої військові обов’язки. Для того, щоб зменшити  терміни їх підготовкиі до захисту Батьківщини, підготувати їх до військової служби, надати їм практичні навички, необхідно проводити ці заняття”, – сказав командир військової частини тероборони А7310 Богдан Пось. 

Почався вишкіл з шикування. На навчання приїхали резервісти та військовозобов’язані з Полтави, Полтавської, Карлівської, Кобеляцької, Машівської та Диканської громад. Присутнім насамперед розповіли про правила безпеки, а потім вони приступили до практичних дій.

“Що мене змусило сюди прийти? Любов до України! Ми, побратими, бачимо один одного. Ми постійно готуємось. Ми повторюємо вже вивчені матеріали, і ми можемо їх не забувати. Нам потрібно бачити своїх командирів, вчитися новому”, – висловив свою думку резервіст, солдат роти охорони особливо важливих об’єктів Андрій Бардін.

“Я перший раз на стрільбі, емоції переповнюють. Дуже сподобалось. Я взяла зброю до рук. Цей досвід має бути у кожного!”, – сказала учасниця навчань Наталія.

Були на стрільбах і доволі молоді дівчата. Їх не лякали гучні постріли і команди суворих інструкторів.


“Професія мого батька пов’язана з військовою сферою. Стріляю вже не вперше. Після відстрілу є почуття полегшення. Я вважаю, що мілітаризувати суспільство не варто, але кожен свідомий громадянин повинен мати навички військової підготовки, –  розповіла студентка  Вікторія Євтушенко.

 

Система Orphus