Ви тут:

Особливості та переваги парфумів жіночих

Безсумнівно, кожна жінка хоче, виглядати привабливо. Особливу увагу варто приділити покупці парфумів, саме вони підкреслюють стильний образ, його індивідуальність і вишуканість. Сьогодні на ринку парфумерії представлено безліч різних ароматів. Всі композиції мають індивідуальні тонкощі. У інтернет – магазині парфумів та косметики  «BROCARD» представлений широкий асортимент ексклюзивних парфумів на будь-який смак.

Перевагою покупки є те, що магазин надає знижки на різні види парфумерної продукції. Завжди можна купити парфуми жіночі за вигідною ціною.

Різновиди парфумів

Погодьтеся, що парфум річ індивідуальна. Одні вважають за краще ніжні квіткові аромати, інші люблять виділитися і привернути увагу громадськості. Але потрібно враховувати, що підібрані духи повинні бути доречні.

Для урочистих заходів, вечірок, романтичних побачень підійдуть насичені запахи. Для робочої атмосфери найкраще вибирати стримані аромати. Легкий, приємний запах не буде відвертати увагу, і дратувати колег. Парфумерну продукцію заведено ділити на наступні категорії:

  1. До 25 років. Молодим дівчатам не обов’язково вибирати ніжні, квіткові аромати. Життєрадісним особам відмінно підійдуть фруктові та цитрусові нотки, творчим особистостям – східні й пряні аромати.
  2. Від 25 до 30 років. Представниці цієї категорії вже мають професію, тому підбирати необхідно, благородний, витончений парфум. Увагу варто приділити квітковим ароматам.
  3. 35 – 45. У цьому віці жінки найчастіше вибирають аромати, які підкреслюють їх жіночність і особливість.
  4. Від 45. У цьому віці жінка вже повністю сформувалася, тому вибирає парфуми для доповнення образу. Уподобання варто віддавати яскравим і насиченим запахам.

Підібраний аромат повинен підходити під характер особистості й темперамент.

Оригінальні жіночі парфуми

Покупці все частіше віддають перевагу оригінальним жіночим парфумам. І це зовсім не дивно, адже вони характеризуються такими перевагами:

  • тримаються на тілі та одязі 10 – 12 годин, мають досить насичений аромат;
  • духи володіють багатоступеневими переливами;
  • пристойний зовнішній вигляд, ідеальний варіант для подарунка;
  • економічність – досить наносити дві – чотири краплі.

Необхідно досить серйозно ставитися до вибору парфумерної продукції. Аромат грає завершальну роль у вашому образі. Він повинен підкреслювати індивідуальність, солідно виглядати, приносити задоволення, а також висловлювати приємні, позитивні емоції.

Система Orphus