Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Оскари, червона доріжка та лімузини: у Полтаві відбулася прем’єра сезону кіножурналу “Байки”

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка (галерея мистецтв) відбулася прем’єра 132 сезону кіножурналу “Байки” та урочисте нагородження юних акторів. Також гостям свята показали прем‘єрні серії кіножурналу.

Актори серіалу – вихованці центру моди “Age of beauty” та всі охочі, які мріють стати зірками телеекранів.

“Для декого це були перші кроки у світ кіно. І саме після дебюту у кіножурналі «Байки» розпочався їх зірковий шлях. Так, наприклад , Даша Дідіченко та Ангеліна Шинкаренко , закінчили лондоську школу кіно та зняли свої перші короткометражні фільми , Емілі Попова та Настя Глуховець зіграли головні ролі у серіалі «Реальна містика», Міланка Ященко та Кирило Адаменко стали обличчям рекламної компаніі ТМ «Біола». Ми вітаємо юних акторів та пишаємося їхніми здобутками”, – розповіла Новинам Полтавщини координатор проєкту у Полтаві Ольга Агеєва.

Читайте також У Полтаві стартували зйомки нового сезону кіножурналу “Байки”

До речі, відзнаки від творчої команди Міжнародного дитячого кіножурналу «Байки» та книжки-листівки від молодої поетеси Марії Дмитрієвої отримали всі учасники зйомок. А Оскар за найкращу роль у серії від продюсера Олександра Молодцова: Палеха Дарина, Піпенко Анна, Зоценко Віра, Журавлев Влад, Войтенко В’ячеслав, Дідіченко Даша, Мирось Ліза та Шинкаренко Ангеліна.

Найкращою серією сезону визнали серію «Відчайдуха». Вона і візьме участь у кінофорумі, що пройде у місті Бердянськ.

Система Orphus