Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Опішня перемогла в І етапі Всеукраїнського конкурсу “Наша громада”

Опішнянська громада перемогла в першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Наша громада».

Про це повідомив голова Опішнянської громади Микола Різник.

“Проєкт «Створення розвитку ремесел в Опішнянській територіальній громаді», який спрямований на збереження та розвиток гончарства в Опішні, переміг серед 300 громад України та увійшов у фінал. Наша громада представлятиме Полтавщину в ІІ- етапі конкурсу та побореться за перемогу серед 26-ти громад-фіналістів України”, – повідомив Різник.

З 21 червня до 13 серпня проходитиме третій етап конкурсу – подача форм «Детальний опис проєкту». Всі 26 учасників для проходження у третій етап мають заповнити форму та надати необхідні додаткові документи. У випадку відмови учасника надати додаткову інформацію та, відповідно, продовжувати участь у конкурсі, його місце займає наступний за рейтингом учасник. Остаточний список буде оголошений 20 червня 2021 року. 

Фінальне оцінювання експертним журі форм та проєктів 26 фіналістів відбуватиметься з 14 серпня до 27 вересня. Результати оцінювання та оголошення переможця конкурсу будуть відомі 30 вересня.

Також упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ знайомитимуть українців із проєктами всіх 26 фіналістів конкурсу. Сюжети можна буде подивитися в програмах «Факти» та «Вікна».

Система Orphus