Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Сході України продовжують перешкоджати роботі ОБСЄ, – штаб ООС

6 червня на блокпості російських окупантів, розташованому біля населеного пункту Василівка Донецької області, найманці ЗФ РФ дозволили патрулю Місії проїзд до населеного пункту Староласпа лише після 42-хвилинної затримки, в той час як інші автомобілі вільно перетинали блокпост в обох напрямках.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Того ж дня, у населеному пункті Староласпа Донецької області, найманець ЗФ РФ дозволив патрулю Місії проїхати до населеного пункту Новоласпа лише в супроводі іншого найманця.

Крім того, БПЛА Місії малого радіуса дії під час виконання запланованого польоту у районі населеного пункту Троїцько-Харцизьк, розташованого на тимчасово непідконтрольній Уряду України території, неодноразово зазнавали впливу перешкод сигналу внаслідок глушіння.

Зважаючи на невтішну статистику показників щодо перешкоджань виконання Мандату СММ ОБСЄ, окупанти збільшують інтенсивність глушіння БПЛА над підконтрольною Уряду України територією з метою звинувачення у цьому української сторони.

“У підтвердження зазначеного, Місія ОБСЄ зафіксувала та оприлюднила у звіті чергові факти перешкоджання роботі БПЛА ОБСЄ російськими найманцями, які здійснювали глушіння керуючого сигналу під час прольоту населених пунктів Торецьк та Верхньоторецьке на підконтрольній Україні території. Такі дії окупантів спрямовані на дестабілізацію обстановки у районі лінії розмежування та свідчать про небажання вирішувати конфлікт мирним шляхом. Вкотре наголошуємо, що підрозділи Збройних сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань, щодо всеосяжного режиму припинення вогню, досягнутих в рамках ТКГ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus