Ви тут:
R Суспільство 

Обираємо посуд для сервірування: модні тенденції сезону

Красиво, стильно й вишукано ― слова, що застосовуються в даній статті не для опису колекцій одягу відомих дизайнерів, а посуду ― невід’ємного компоненту сервірування столу. Поговоримо про те, в який настрій та атмосферу пропонують зануритись тенденції столового посуду в новому сезоні.

Кольорова гама посуду

Безумовний лідер останніх колекцій ― білий, особливо, коли має бути сервіровка столу на двох в інтимній атмосфері. Стиль total white виграв із кількох причин:

  • Передбачає концентрацію уваги саме на кулінарному шедеврі.
  • Підходить як для сімейних вечерь, так і для святкових. Потрібно буде змінити лише прикрашальні атрибути.
  • Білий посуд комбінується з предметами інших відтінків, що дає волю для імпровізації.

Згідно з новомодною палітрою, на трендових позиціях закріпилися й декілька яскравих акцентів: янтарно-помаранчевий, лаймово-жовтий, пудровий рожевий та яскраво-червоний. Також фаворитами є королівський синій, темно-зелений й аметистовий. Гарну подачу страв забезпечить поєднання білого й чорного.

Форма та дизайн столових предметів

У новому сезоні круглі тарілки як завжди актуальні. Але розбавити традиційну класику пропонують квадратними виробами, трикутними, у вигляді морських зірок, шишок, овочів, фруктів і квітів. Виготовляють тарілки з надійної та практичної кераміки, ефектного скла й повітряної порцеляни.

У дизайні присутнє зображення птахів, квітів, природи, а також східні візерунки та абстракція. Хіт сезону ― асиметричний орнамент, імітація потрісканої глазурі, зламів. Також гуру кулінарної індустрії вирішили, що модними будуть тарілки в горошок, «смугасті» з тонкими лініями та нарочито рифлені. Повернулися в моду й золоті ободки, як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Вишукані покриття з золота, бронзи присутні також на столових приладах.

Додаткові елементи

Композиція на столі в новому модному сезоні не буде завершеною без:

  • Лляної скатертини пастельних відтінків. Практичний варіант як для повсякденного використання, так і для святкових подій.
  • Ранера. Контрастної смужки тканини, що стелиться вздовж скатертини.
  • Дерев’яної дошки для розміщення закусок, сирів.
  • Живих квітів. Досить поставити одну невелику вазу з композицією із польових квітів, півоній або троянд.
  • Столових серветок, що кладуться під приладами. У моді плетені вироби.
  • Сидячи за красивим столом обов’язково запалюйте свічки, додавайте свої улюблені атмосферні акценти та насолоджуйтеся моментом. 

Система Orphus