Ви тут:
Освіта Суспільство 

Нові шкільні підручники матимуть електронні додатки

З 2022 року на конкурс подаватимуть комплекти навчальних матеріалів: паперовий підручник, електронні додаток для учня та методичний посібник для вчителя.

Про такі новації повідомив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков під час форуму “Україна 30. Освіта і наука”, пише портал “Нова українська школа”.

За його словами, новий підручник буде складатися з, власне, класичної паперової частини та двох електронних додатків — для вчителя та учня.

“Сучасний підручник має складатися з комплекту: паперового класичного підручника,  електронного додатка для учня та з електронного гіда для вчителя, який би допомагав учителю готуватися до уроку й супроводжував би вчителя протягом всього навчального року. Як це має працювати: є сучасні технології з застосуванням QR-кодів у підручнику, додатків, які працюють на різних платформах, смартфонах, комп’ютері”, — розповів Євген Баженков.

Запроваджуватиметься така новація поступово з 2022 року.

“Тому в наступному році ми спробуємо як пілотний проєкт на конкурс запровадити саме таку нову модель, що на конкурс буде прийматися комплект: паперовий підручник, електронний додаток та методичний посібник, теж в електронному вигляді, для вчителя”, —  повідомив директор ІМЗО.

Система Orphus