Ви тут:
Суспільство Україна 

Німецькі сапери Бундесверу запозичують досвід в українських колег

Упродовж трьох діб в Об’єднаному навчально-тренувальному центрі Командування Сил підтримки Збройних Сил України делегація представників Збройних Сил Німеччини проводила експертні переговори з питань знищення і знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє АрміяInform.

Зазначається, що це вже не перша зустріч українських та німецьких військових у Кам’янці-Подільському. Вони продовжують давню партнерську співпрацю, яка була налагоджена між Центром розмінування та Центром підготовки з питань захисту від вибухових пристроїв Бундесверу.

Під час робочої зустрічі, окрім опрацювання низки важливих питань щодо узгодження стандартів і процедур, якими керуються вітчизняні і натовські сапери та вибухотехніки, німецькі колеги поповнили власний досвід, консультуючись із українськими фахівцями-практиками, які систематично виконують завдання із очищення територій від вибухонебезпечних предметів у районах виконання завдань за призначенням. А також, коли здійснюють ліквідацію наслідків надзвичайних подій на базах, складах, арсеналах, беруть участь у міжнародних миротворчих місіях під егідою ООН.

“Підсумком експертних переговорів стало узгодження планів подальшої двосторонньої співпраці”, – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus