Ви тут:
Спорт Суспільство 

Україна – Англія: українських вболівальників можуть не пустити на матч до Італії

Збірна України проведе матч 1/4 фіналу Євро-2020 проти команди Англії 3 липня в Римі на «Стадіо Олімпіко» (початок — о 22.00 за Києвом).

Як розповіли в УАФ, вболівальники з України не зможуть прибути до Італії на матч, якщо тільки їх не стосується виняток на поїздки з поважної причини.

Ті, хто прибувають із Великої Британії, або ті, хто відвідував Велику Британію в останні 14 днів, повинні пройти після приїзду до Італії п’ятиденну самоізоляцію. Після закінчення цього терміну вони можуть вийти з неї, здавши негативний експрес-тест на антиген або молекулярний тест на COVID-19 (мазок). Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті уряду.

Це означає, що вболівальники, які прибудуть до Італії з Великої Британії після 28 червня, не встигнуть відвідати чвертьфінальний матч Євро-2020 в Римі 3 липня.

Чек-лист для подорожі

1. Переконайтеся, що вам дозволено в’їзд до Італії.
В’їзд до Італії з країн із високою захворюваністю заборонений. Актуальний список країн і можливі винятки є на сайті Міністерства охорони здоров’я Італії. У деяких випадках для країн і територій із низьким епідеміологічним ризиком щодо окремих вимог може бути зроблено виключення.

2. Перевірте вимоги для в’їзду зі своєї країни.Будь-який подорожуючий до Італії має надати негативний тест на COVID-19, зроблений не раніше ніж за 48 годин до в’їзду до Італії.

3. Заповніть до поїздки декларацію про здоров’я.

За посиланням — вимоги для подорожуючих із країн із переліку E (до якого входить Україна), розміщені на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я Італії.

Система Orphus