Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Найбагатша людина у світі Джефф Безос разом з братом полетить у космос

Засновник Amazon і найбагатша людина на Землі Джефф Безос оголосив про свою участь в першому пілотованому польоті ракети New Shepard, розробленої і побудованої його компанією Blue Origin.

Про це інформує Itc.ua.

Мільярдер розділить подорож, про яку “мріяв з п’яти років”, зі своїм молодшим братом Марком.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jeff Bezos (@jeffbezos)

“З того часу, як мені виповнилося п’ять років, я мріяв про подорож в космос. 20 липня я відправлюся в цю подорож зі своїм братом. Це найбільша пригода, з моїм кращим другом”.

Розроблена Blue Origin система New Shepard складається з багаторазової ракети-носія і пасажирської капсули, розрахованої на шість пасажирів. Ракета підіймає капсулу вище лінії Кармана (умовна межа космосу на висоті в 100 кілометрів), щоб подарувати пасажирів кількома хвилинами перебування в невагомості і рідкісну можливість поглянути на Землю з цієї висоти, перш ніж капсула на парашутах опуститься назад на поверхню Землі. Ракета при цьому здійснює реактивну посадку, завдяки чому її можна використовувати повторно, як і капсулу.

Перший політ New Shepard відбувся у 2015 році, але благополучно повернути прискорювач вдалося з другої спроби. До теперішнього моменту Blue Origin провела 15 випробувань New Shepard, а на початку травня запланували перший суборбітальний оглядовий політ з людьми на борту на 20 липня. Одне з шести місць розігрують на благодійному онлайн-аукціоні – зараз максимальна ставка складає 2,8 мільйона доларів. Аукціон завершиться 12 червня.

Решта три місця, імовірно, займуть співробітники компанії. Скільки коштуватимуть квитки на майбутні комерційні запуски New Shepard для туристів, не повідомляється.

Конкурентом Blue Origin по суборбітальних космічного туризму є компанія Virgin Galactic Річарда Бренсона, яка хоче запускати туристів за допомогою системи, що складається з двох літальних апаратів: літака-носія White Knight Two і пасажирського космоплана VSS Unity. Останній після відділення від літака-носія включає реактивний двигун і наближається до лінії Кармана, після чого знижується і сідає на злітно-посадкову смугу.

“Минулого місяця Virgin Galactic успішно повернулася до випробувальних польотів, найближчим часом ракетоплан VSS Unity відправиться в космос з шістьма пасажирами (до двох пілотів приєднаються ще чотири співробітники компанії), а до кінця року планується політ за участі засновника компанії Річарда Бренсона”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Itc.ua

Система Orphus