Ви тут:
Культура Суспільство 

Наталка Ворожбит переможниця Національної премії “Золота Дзиґа” в номінації “Відкриття року”

Переможницею Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в номінації “Відкриття року” стала режисерка Наталка Ворожбит! Премією у цій номінації нагороджуються персоналії, що відзначились видатними досягненнями чи здобутками в українському кінематографі за минулий рік

Про це повідомили у  Держкіно

У 2020 році відома драматургиня та сценаристка Наталка Ворожбит дебютувала як режисерка із фільмом Погані дороги / Bad Roads. Стрічка стала призером 77-го Венеційського кінофестивалю, а цьогоріч отримала рекордні 15 номінацій на здобуття кінопремії “Золота Дзиґа”, переможці якої будуть оголошені 12 червня.

“Враховуючи, що я дебютантка, то будь-яка відзнака має для мене велике значення, це — як великий кредит довіри на наступні роботи. Особливо важливо отримувати нагороди у своїй країні, коли нашу роботу оцінюють найкращі представники кіноспільноти. Я б хотіла цю нагороду присвятити продюсеру фільму Юрію Мінзянову, який вірив, що робить відкриття і який зробив усе, щоб воно здійснилося”, — зазначила Наталка Ворожбит.
Фільм “Погані дороги”, який зараз можна подивитися в кінотеатрах України https://bit.ly/3wOp8xw, складається з п’яти новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

Виробництво картини: Kristi Films, дистриб’ютор: кінокомпанія Arthouse Traffic. Промокампанія фільму здійснюється за підтримки Держкіно.

Система Orphus