Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Народний хореографічний колектив “Міленіум” відзначив 30-річний ювілей

У Палаці дозвілля “Листопад” відбувся звітний концерт народного хореографічного колективу “Міленіум”.

Колектив заснований у 1991 році. Його керівником є Олена Таранцева. Вихованців та керівників привітали перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та директор Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко, повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

“Цього року 30 років становлення нашої держави. Так і колектив проходив різні етапи становлення протягом тривалого часу. І нині ми маємо успішний, креативний колектив, в якому беруть участь вихованці різних вікових категорій. У ньому виховують самопочуття внутрішньої самодисципліни, любов до своє країни та рідного краю. Вітаю від імені депутатського корпусу облради  з ювілеєм і вихованців, і керівників”, – сказав Олександр Лемешко.   

Ірина Удовиченко наголосила, що поміж інших гуртів “Міленіум” вирізняється високою  виконавською майстерністю. 

“Мабуть, важко знайти людину, яка б не чула про «Міленіум». Цей колектив – окраса всіх наших святкових заходів. Кожен танцювальний номер наповнений високою художньою довершеністю. У цьому – заслуга художнього керівника Олени Таранцевої», – додала Ірина Удовиченко.

Хореографічний колектив завойовував призові місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. Учасників та керівників відзначили грамотами облдержадміністрації, обласної та міської рад.

Фото: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Система Orphus