Ви тут:
Культура Суспільство 

“Намальовані люди” – роман Міли Іванцової про час Майдану презентують 10 червня

Новий роман письменниці змальовує людей Революції Гідності. На представленні в локації Музею Майдану прозвучать уривки твору, авторка розкаже про місію книжки, її особливості, шестирічну працю над нею та відповість на запитання слухачів. Також буде змога поспілкуватися з видавчинею Іриною Білоцерковською. Завершиться захід авторською автограф-сесією. Модеруватиме презентацію журналіст Северин Наливайко. 

“Усе ж таки роман не про революцію. Він про нас із вами, звичайних людей, українців і не тільки, у великому місті, яким випало пережити небуденні події”, – трошки відкриває завісу авторка. 

Також пані Міла каже, що, поки писала це найбільше зі своїх творінь, могла б скомпонувати ще кілька романів. Більш того, незакінчена розповідь про Майдан перешкоджала письменниці паралельно працювати над іншими творами. Якщо хочете дізнатися цікаві подробиці, приходьте на презентацію або вмикайтеся онлайн на фейсбуці та сайті Музею Майдану.

З анотації: “Намальовані люди” – це розлога художня хроніка зими 2013–2014 років. Це розповідь про звичайних людей, поставлених у незвичайні обставини. Про Майдан та Антимайдан, про тих небайдужих, що постали проти злочинної влади за людську гідність, про силовиків поглядом з іншого боку барикад, про тих, кого взагалі це не торкнулося. Про художників і медиків, підприємців і студентів. Про чоловіків та жінок, підлітків та літніх людей, українців і не тільки. Про кохання, силу духу, взаємопідтримку, самопожертву, людяність і любов у широкому сенсі цього слова. І, звісно, про Київ, буремний і буденний, як і в усіх інших романах авторки”.

Новинка вийшла у видавництві “Білка” 2021 року.

Київська письменниця Міла Іванцова ще 2012 року вдостоїлася нагороди “Золотий письменник України”, що засвідчило сумарний наклад її книжок – 100 тисяч примірників. Відтоді вона встигла його подвоїти. 

2021 року виходить восьмий роман Іванцової. Окрім того, в доробку письменниці багато оповідань і публікацій у літературних журналах різних країн. Читачі та оглядачі називають її прозу терапевтичною. 


!!! Зважаючи на карантинні обмеження, кількість місць завбачливо обмежено:). Тому, будь ласка, РЕЄСТРУЙТЕСЯ та в масці приходьте до нас! 

Система Orphus