Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На вулиці Полтави вийшли додаткові поліцейські патрулі

За дорученням керівництва поліції Полтавщини, в обласному центрі з 4-го  червня збільшилася кількість патрульних нарядів, які забезпечують  правопорядок на вулицях міста. До патрулювання задіяні працівники  батальйону поліції особливого призначення обласного Главку, нацгвардійці, працівники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Полтава”, Управління патрульної поліції області та особовий склад Полтавського районного управління.

Про це йдеться у повідомленні пресслужбі ГУ НП в Полтавській області.

“Ми посилили рівень безпеки на вулицях міста, залучивши додаткові наряди до патрулювання. Так ми підсилимо заходи превенції, як у спальних районах, так і в публічних місцях. Головною метою превентивних заходів є забезпечення належного рівня публічної безпеки в місті. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб мешканці та гості обласного центру почувалися захищеними”, – розповів  начальник Полтавського районного управління поліції Сергій Бейгул.

“Задіяний особовий склад орієнтований на надання допомоги громадянам та запобігання правопорушенням. Закликаємо містян із розумінням віднестися до роботи поліції та повідомляти про факти підготовки до вчинення або вчинення правопорушень”,- йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus