Ви тут:
Суспільство 

На Prometheus запускають безкоштовні онлайн-курси Гарварда

Українська освітня платформа Prometheus запускає переклад на українську мову онлайн-курсів з програми Гарварду і Массачусетського технологічного інституту (MIT).

Сюди входять такі безкоштовні курси українською мовою, як:

– курси з програмування Гарварда;
– підприємницькі курси MIT;
– курси кар’єрного росту Інституту лідерства, інновацій та викладання Пола Р. Макферсона університету імені Макмастера;
– курси по створенню стартапів за програмою бізнес-акселератора Y Combinator.

На перші чотири курси вже можна зареєструватися:

Курс «Веб-програмування з Python і JavaScript CS50». Це – продовження відомого курсу «CS50: Основи програмування» Гарвардського університету.

“Курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» – це продовження легендарного курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі та доступний на нашій платформі в перекладі українською. Разом з викладачами курсу ви перейдете на новий щабель та навчитесь працювати над створення програм та застосунків для веб”, – йдеться у повідомленні.

Курс «Школа стартапів» від Y Combinator. Тут навчають створювати стратап з нуля: від пошуку ідеї та фінансування до реалізації і настройки бізнес-процесів.

“Мрієте створити успішний бізнес, але не знаєте, з чого почати? Хочете, аби про вас та ваші ідеї довідався весь світ? Навчайтесь у найкращих – вартість компаній-випускників Y Combinator, серед яких Airbnb, Dropbox та Stripe, становить близько 300 мільярдів доларів. У вас є шанс стати однією з них – Prometheus представляє переклад лекцій кращих в світі експертів зі створення стартапів. На вас чекають виступи від провідних фахівців школи стартапів Y Combinator та засновників стартапів, а також гостьові лекції Марка Цукерберга та Ілона Маска.

Курс «Думай інакше: Ламай перепони до навчання і відкрий свій прихований потенціал» професора Інституту лідерства, інновацій та викладання Пола Р. Макферсона університету імені Макмастера Барбари Оклі та професора Інституту біологічних досліджень Салком Терренса Седжновскі. Барбара Оклі – автор книги Mindshift: Break Through Obstacles to Learning and Discover Your Hidden Potential і онлайн-курсу «Вчимося вчитися».

Курс «Підприємництво 101: хто ваш клієнт?» від викладачів Массачусетського технологічного інституту Ердін Бешімова і Білла Олета. На курсі вчать визначати свого клієнта.

Система Orphus