Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині запускають виробництво цукрового сиропу

Агрохолдинг “Астарта” розширює асортимент продукції та запускає на Полтавщині пілотний проект з виробництва інвертованого цукрового сиропу.

Першу партію нової продукції випустять у серпні 2021 року, повідомили у пресслужбі компанії.

Зараз відбувається процес технологічного переоснащення підприємства. Спеціальна технологічна лінія буде змонтована на «Новооржицькому цукровому заводі» в Полтавській області в першій половині липня.

Обсяг інвестицій становить 0,5 млн гривень.

Читайте також: Чутівська районна лікарня отримала апарат ШВЛ від СТОВ «Ніка» агропромхолдингу «Астарта-Київ»

«В рамках пілотного проекту основними споживачами інвертованого сиропу стануть українські бджолярі. Цей продукт може використовуватися для підгодівлі бджіл, оскільки дозволяє зберегти потомство бджолиних сімей і збільшити їх продуктивність, оскільки засвоюється сироп на рівні меду. Продукт дозволить бджолярам підвищити ефективність їх пасік, впровадити сучасні технології в цей процес і зберегти лідируючі позиції у виробництві меду в світі», – зазначив куратор проекту Іван Чепак.

У компанії відзначили, що інвертований цукровий сироп користується попитом і в кондитерській промисловості. У разі успішної реалізації пілотного проекту  планують збільшити обсяги виробництва інвертованого сиропу і розширити ринки збуту цієї продукції.

Перейти до вмісту