Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині запрацюють п’ять Центрів вакцинації проти COVID-19

З 5 червня у Полтавській області запрацюють п’ять Центів вакцинації проти COVID-19, які записались через “Дію” або сімейного лікаря.

Вони працюватимуть у Полтаві, Миргороді, Кременчуці, Лубнах та Горішніх Плавнів. Режим роботи – з 9:00 до 18:00. Про це повідомили на брифінгу у Полтавській ОДА.

“Якщо людина не записалася через “Дію”, вона також зможе отримати щеплення. Людина може зателефонувати до відповідного Центру щеплення. Якщо в місті\селі немає Центру вакцинації, але людина хоче цими вихідними отримати щеплення, вона може звернутися до територіального ЦПМСД”, – прокоментував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Щеплюватимуть вакциною CoronaVac від компанії Sinovac.

“Вакцина CoronaVac — подібна, наприклад, до вакцини БЦЖ, яку ми завжди використовували. Імунізація проводитиметься, саме у центрах вакцинації, тому що за дорожньою картою пріоритетні групи населення щеплюють мобільні бригади. Так як маємо достатню кількість вакцин, понад 30 тисяч доз, паралельно проводитимемо імунізацію людей, які записались через дію та сімейних лікарів. В області таких 15 224 людини. Також охочі можуть зателефонувати за вказаними номерами до Центрів і записатись”, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Запрошені на вакцинацію повинні мати з собою паспорт, ідентифікаційний код або декларацію з сімейним лікарем та мобільний телефон (номер, за яким зареєстровані у “Дії”).

На Полтавщині планують цими вихідними імунізувати 5800 людей: Полтава і Кременчук – по 1000 за день; Лубни, Миргород, Горішні Плавні – по 300 за день.

До речі, на вихідних 5-6 червня такі Центри вакцинації працюватимуть вже у п’яти  містах України – Києві, Львові, Одесі, Тернополі та Полтаві.

Як запрацювали Центри вакцинації у Києві та Львові з 29 червня можна дізнатись за посиланням.

 

 

 

ФОТО: Центр вакцинації у Києві

Система Orphus