Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині з робочим візитом перебуває представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи

У Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна та заступників Катерини Рижеченко і Євгена Грекова з представником Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи Наталією Бородич.

На зустрічі обговорили стан додержання прав людини в Полтавській області, повідомили у Полтавській ОДА.

Наталія Бородич зазначила, що нині такі зустрічі відбуваються в усіх регіонах із метою оцінки з порушень прав та обговорення спільних заходів.

“Наше спільне завдання – зробити так, щоб порушень було менше. З Полтавщиною ми тісно співпрацюємо, облдержадміністрація завжди реагує на всі питання, які потрібно вирішувати, – сказала Наталія Бородич. –  Загалом із початку року до секретаріату Уповноваженого надійшло 24 тисячі звернень, із них 653 – з Полтавської області. Це не такий великий відсоток, як у інших областях. Найбільше звернень стосується порушення права на інформацію та доступу до інформації, але такий показник характерний для всіх областей”.

Наталія Бородич презентувала збірник рекомендацій Уповноваженого з прав людини щодо належного розгляду звернень і запитів на інформацію, який розробили спільно з Радою Європи.

Під час зустрічі обговорили дотримання прав людини у місцях несвободи, питання особливостей роботи та комфортності умов перебування в психіатричних закладах, доступу осіб з інвалідністю до медичних послуг, поліпшення побутових умов у інтернатних закладах та кімнатах для затриманих у поліції, а також епідемічної ситуації у місцях позбавлення волі.

“Уцілому Представник Уповноваженого була задоволена співпрацею з керівництвом Полтавської ОДА, на кожне звернення є відповідна реакція та план дій для поліпшення дотримання прав людини в регіоні”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus