Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, які відсвяткували “золоте весілля”

На Полтавщині відбулося ювілейне обласне родинне свято “За все, що маю, дякую батькам!”. Традиційне обласне свято провели вже вп’яте.

Відбулося дійство у Супрунівському сільському будинку культури, де вдалося зібрати 30 подружніх пар з 5 територіальних громад Полтавської області. Це пари, які прожили у шлюбі по 50 і більше років, повідомили в Обласному Центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи.

“Свято було започатковано 5 років тому з ініціативи Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, – розповів директор цієї установи Дмитро Соколов. – Так приємно бачити, що кожного року проведення обласного свята, яке покликане вшановувати інституцію сім’ї, збирає все більше і більше людей. Нашою метою є показати, що шлюб – це збереження любові і поваги одне до одного, це кохання і злагода, це приклад для дітей та онуків, адже 50-літні подружні пари зазвичай приходять всією дружною родинною на свято”.

Основними мотивами свята стали весільні й жартівливі пісні та танці, що утверджують цінність кохання та взаєморозуміння.

“Цього року спостерігали рекордну кількість подружніх пар, які відсвяткували “золоте весілля”. Це тридцять подружніх пар, для яких ми спільно з Полтавським міським Будинком культури зробили концертну програму і сподіваємося, що таке культурне заохочення та зацікавленість місцевої громади спонукатиме до подальшого розвитку та розширення масштабів традиційного обласного свята”, – додав Дмитро Соколов.

У святковому концерті взяли участь народний аматорський ансамбль народного танцю “Барвінок”, вокальний гурт “Родина”, вокальна студія “Біт+”, вокальний ансамбль “Вербиченька”, ансамбль бального танцю “Сеньйори”, ансамбль “Панянка”.

Хвилюючим і водночас надзвичайно емоційним став момент, коли на сцену було запрошено сімейні пари, для яких і влаштували свято. Організатори свята частували подружні пари короваєм та подарували фотопортрети, заздалегідь сфотографувавши кожну пару на початку заходу.

Родинне свято відбулося за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА та Полтавської міської територіальної громади.

Система Orphus