Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть начальника одного з управлінь Горішньоплавнівської міської ради

Прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно  начальника одного з управлінь Горішньоплавнівської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування було встановлено, що за результатами проведення публічних закупівель між управлінням міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на виконання послуг розроблення проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду.

Незважаючи, що вказаний проект не погоджено з Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, міськрайонним управлінням у Кременчуцькому районі та Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, Державному підприємстві “Кременчуцьке лісове господарство”, а також не отримав позитивного висновку державної землевпорядної експертизи, що було обов’язковою умовою приймання виконаних робіт, начальник управління підписав акт прийому-передачі наданих послуг, які фактично не надані. Унаслідок цього з місцевого бюджету товариству з обмеженою відповідальністю безпідставно  перераховано 345 тисячі гривень.

Таким чином, службова особа Горішньоплавнівської міської ради обвинувачується у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненій у великих розмірах, і видачі завідомо неправдивих офіційних документів, тобто за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося відділом поліції № 2 Кременчуцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus