Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині придбали три вагові комплекси для зважування транспорту

Днями Агентство місцевих доріг Полтавської області придбало три мобільні вагові комплекси для зважування великовагових транспортних засобів.

Керівництво підприємства спільно із представниками Укртрансбезпеки ознайомились із роботою сучасних європейських комплексів для контролю ваги автотранспорту, повідомляє Агентство.

“Найближчим часом спільно із Укртрансбезпекою організуємо роботу для контролю ваги автотранспорту на місцевих дорогах. Агентство місцевих доріг систематично вирішує це питання – вже побудували 6 майданчиків для мобільних вагових комплексів. На них будуть працювати спільні технічні групи із Укртрансбезпекою. Адже проблему збереження місцевих доріг не вирішити без постійного контролю за рухом великовантажного транспорту”, – зазначив директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Як повідомив Олексій Басан на своїй сторінці у фейсбук, дорожники будуть екіпіровані нагрудними камерами, на самих майданчиках також організують відеоспостереження за процесом зважування.

6 майданчиків для мобільних вагових комплексів на території Полтавської області вже облаштовані на таких дорогах:

-Шишаки-Сагайдак-Поділ;

-/Н-08-Чорнобай-Христелеве-Оржиця-Лубни;

-Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине;

-Гадяч-Опішня;

-по вулиці Зіньківській у Полтаві;

-/М-22/-Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні.

Система Orphus