Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують перейменувати чотири навчальні заклади

4 червня постійна комісія Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном розглянула та погодила проєкти рішень про зміну найменування чотирьох навчальних закладів та реорганізацію двох.

А саме проєкти рішення про внесення змін до рішення обласної ради від 3 червня 2020 року № 1366 “Про реорганізацію шляхом перетворення Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради у Великосорочинський ліцей Полтавської обласної ради“, про внесення змін до рішення обласної ради від 3 червня 2020 року № 1367 “Про реорганізацію шляхом перетворення Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради в Андріївський ліцей Полтавської обласної ради“, про внесення змін до рішення обласної ради від 9 квітня 2021 року № 154 “Про зміну типу та найменування комунального закладу “Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради”, про зміну найменування комунального закладу “Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М. Піддубного Полтавської обласної ради”, про зміну найменування комунального закладу “Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради”, про зміну типу та найменування комунального закладу “Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради”.

“За розрахунками в області має бути 38 ліцеїв на 2027 рік. Ліцей надає базову та профільну освіту за європейськими стандартами. Тобто, в ліцеї будуть 5-12 класи. Після закінчення ліцею учні зможуть вступити до іноземних вузів. В опорних школах також надаватимуть профільну освіту”, – роз’яснила директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

За її словами, будуть ліцеї обласної ради, а інші мають створити громади на свій розсуд, адже вимоги до ліцеїв досить високі. Хоча за розрахунками їх має бути 38.

Також депутати розглянули та рекомендували винести на розгляд сесії продовження контрактів на 3 роки з директорами Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя Олексієм Андрієнко, Токарівського психоневрологічного інтернату Леонідом Барвінко та Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату Мирославом Онищенко.

Рекомендували винести на розгляд сесії й проєкти рішень про затвердження звітів про результати проведення моніторингу та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області за 2020 рік і в цілому за весь період дії та Плану заходів з її реалізації на період 2018 ‒ 2020 років, про попередній розгляд проєкту рішення “Про виконання Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 ‒ 2020 роки”, про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки, про внесення змін до Схеми планування території Полтавської області.

Попередньо депутати розглянули проєкт рішення “Про затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню області”.

Окрім цього, обговорили стан виконання обласного бюджету за І квартал 2021 року. Ознайомились з результатами розгляду Полтавською обласною державною адміністрацією листа Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо проведення комісійної перевірки правомірності використання керівним складом в/ч А0312 виділених обласним бюджетом коштів.

Система Orphus