Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині найбільше абітурієнтів склали ЗНО з української та англійської мов, математики і фізики

З 21 травня по 15 червня у Полтавській області пройшла основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування проходило на 71 пункті у 8 округах області (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Карлівка,  Кобеляки, Пирятин).

Усього відбулося 31 879 тестувань. Процедуру забезпечували близько 3 тисяч педагогічних та науково-педагогічних працівників. Явка учасників перевищила середній показник по Україні і становила в середньому 75 %. Найвищою була явка на українську мову і літературу (89,74%), англійську мову (88,2%), математику (86,39%), фізику (78,44%).

Читайте також: Четверо учасників ЗНО на Полтавщині отримали по 200 балів з фізики та іноземних мов

Найменше учасників виконували завдання з математики рівня стандарту, щоб отримати результат лише державної підсумкової атестації, – 9,73% від загальної кількості зареєстрованих, решта скористалися правом звільнення від ДПА відповідно до Закону України, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

За весь період 7 учасників дочасно завершили виконання сертифікаційної роботи через порушення процедури проведення ЗНО – наявність при собі на робочому місці мобільного телефону, навушників.

Фактів недопуску до пунктів тестування через підвищену температуру не зафіксували. Позаштатні ситуації на пунктах тестування відсутні.

Система Orphus