Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині на обліку перебувають 19,8 тисяч безробітних, роботу знайшли більше 13 тисяч людей

На обліку в регіональній службі зайнятості на 1 червня 2021 року перебуває 19,8 тисячі безробітних. Допомогу по безробіттю отримують 17,6 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (17,2%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (16,3%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (13,6%). представники найпростіших професій (13,5%), повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Тим часом, фахівці обласної служби зайнятості допомогли отримати роботу 13,3 тисячі людей, зокрема 12,5 тисячі зареєстрованих безробітних.

6 громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 33 безробітних. Із них 9 осіб недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 24, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

За сприяння обласної служби зайнятості 1007 громадян працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Система Orphus