Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готуються до проведення заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня державної служби, Дня Конституції України

9 червня заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко провела нараду з питань підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22 червня), Дня державної служби (23 червня), Дня Конституції України (28 червня).

Катерина Рижеченко наголосила, що всі заходи мають проводитись з дотриманням карантинних вимог.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко повідомила, що у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбудеться покладання квітів до Вічного вогню.

“У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбудеться покладання квітів до Вічного вогню на Меморіальному комплексі Солдатської слави. Заздалегідь буде упорядковано територію, прилеглу до місця проведення заходу”, – сказала Вікторія Пилипенко.

З нагоди 25-тої річниці Конституції України розробили обласний план заходів.

У Полтаві, у містах, селах, селищах області потрібно упорядкувати об’єкти та прилеглі території біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції.

28 червня, у День Конституції, в різних куточках області відбудуться урочисті заходи.

“У Полтаві покладуть квіти до пам’ятника Івану Мазепі. Також там розмістять тематичні фотозони. Відбудеться урочистий концерт симфонічного оркестру Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка. У дворику Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського організують виставку “Сторінками Конституції” та низку екскурсій”, – розповіла директор Департаменту туризму та культури Полтавської ОДА Ірина Удовиченко.

Серед запланованого – проведення документальної виставки “Конституційний процес в Україні: мовою документів” у приміщенні Полтавської ОДА.

Активна підготовча робота ведеться з працівниками бібліотечних та музейних установ, де проводитимуть тематичні книжкові виставки, перегляди літератури, бесіди, наукові круглі столи. У засобах масової інформації будуть публікуватися архівні документи та статті відповідної тематики. Відбудеться й низка культурно-мистецьких, освітніх, інших патріотично-виховних заходів.

Обговорили на нараді й заходи до Дня державної служби. Урочистості планують провести у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Система Orphus