Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На Львівщині директорам шкіл підвищили зарплати до 1000 доларів

Директори шкіл Львівської міської територіальної громади з 1 вересня отриматимуть зарплату у розмірі 27 тисяч гривень.

Відповідне рішення прийняв виконком Львівської міськради.

За словами першого заступника міського голови Андрія Москаленка, нині середньостатистична зарплата директора школи становить від 10 до 15 тисяч гривень. З 1 вересня  рівень оплати праці директорів шкіл підвищать  до 27 тисяч гривень. Це еквівалентно 1 тисячі доларів, повідомляє Львівська міська рада.

“У цьому питанні мова йде не про гроші, а про зміну ставлення до освіти загалом. Пандемія нас заставила звернути увагу на медицину і оголила всі проблеми цієї галузі. Друга важлива галузь, як формує суспільство, – це освіта. Найдорожче, що стосується наших дітей, ми дуже сильно цінуємо, але коли мова йде про вчителів, директорів шкіл, то ми бачимо проблеми. І головна проблема полягає в непріоритетності. Якщо країна хоче мати майбутнє, то найвищий рівень заробітної платні має бути у військових, медиків і освітян. Ми, на жаль, не можемо кардинально вплинути на систему освіти, адже це загальнодержавна політика, але розуміючи важливість посади керівника, ми хочемо зробити їм заплату не меншою 27 тисяч гривень. Ми хочемо збільшити кількість бажаючих ставати керівниками шкіл, щоб було з кого обирати”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

З вересня до кінця цього року на зарплати передбачається 15 млн грн, а на наступний рік передбачається близько 45 млн грн.

 

 

Система Orphus