Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині медпрацівників привітали з професійним святом

У Центрі культури та дозвілля відбулися урочистості. З професійного свята медпрацівникам вручили відзнаки від виконавчого комітету та Лубенської міської ради.

В урочистостях взяли участь Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Созінова, заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко, медичні працівники системи лікувальних закладів Лубенщини, повідомили у Лубенській міській раді.

Міський голова Олександр Грицаєнко зазначив, що завершується ремонт приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету КП “Лубенська лікарня інтенсивного лікування”. Він нагородив грамотами виконавчого комітету та почесними грамотами Лубенської міської ради з нагрудними знаками кращих медичних працівників мережі лікувальних закладів Лубенщини.

Також з нагоди професійного свята вручили грамоти від Департаменту охорони здоров’я ОДА та районної профспілки працівників охорони здоров’я України, а також від ВГО Спілки офіцерів України.

Для медпрацівників підготували концертну програму артисти Центру культури та дозвілля, інших закладів культури нашої громади, серед яких: співачка Марина Петрик, гурти «Гілея», «Сузір’я», «Українська Швейцарія», «Посульська рапсодія», танцювальні колективи «Водограй», «Аміра».

Фото: Лубенська міськрада

Перейти до вмісту