Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Миргородців запрошують у Центр вакцинації від COVID-19

У Миргороді за адресою вулиця Гоголя 141/1 (Міський будинок культури) облаштували Центр вакцинації від COVID-19. Містян запрошують на щеплення. У першу чергу тих, хто записався через додаток “Дія”, а також тих, чия професія у зоні ризику.

“Всіх охочих запрошуємо в Центр вакцинації у ці вихідні, 5 та 6 червня, з 10 години ранку. Щеплення здійснюватимуть виїзні бригади вакциною “коронавак” китайського виробництва. Вакцинуватись треба буде двічі. Через 28 днів – повторна вакцинація. При собі громадянам потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код”,- зазначається на сайті Миргородської міськради.

Центр для проведення вакцинації від COVID-19 у Миргороді організовано на виконання рекомендацій Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА. У такий спосіб медики намагаються протистояти поширенню пандемії, яка зумовлення розповсюдженням Ковід-19, та охопити вакцинацією якомога більше населення. Тільки провакцинувавши 80 відсотків населення ми зможемо зупинити це захворювання, кажуть лікарі.

Тож жителів Миргородської територіальної громади запрошують на вакцинацію до Центру, який працюватиме у Миргороді за адресою вул. Гоголя 141/1 у Міському будинку культури 5 та 6 червня.

Система Orphus