Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Молодь змінить Україну – Полтавщина”: набір триває до 14 червня

Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України, і готові бути рушійною силою ефективних змін.

Реєстрація на програму триватиме до 14 червня включно за посиланням, повідомили на сайті  Фонду Родини Богдана Гаврилишина.

Зміст:

Учасники та учасниці програми навчаться розробляти та втілювати проєкти місцевого розвитку. Інтенсивне модульне навчання поєднує теорію, практичні кейси та індивідуальну роботу над проєктами. 

Програма створена так, щоб допомогти учасникам та учасницям підготувати та втілити власні проєкти місцевого розвитку. Спікерами шкіл будуть запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти / лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

За результатами навчання учасники матимуть можливість:

  • тижневої безкоштовної навчальної поїздки до європейської країни (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція або Польща) для найуспішніших учасників та учасниць, за умови втілення та звітування про напрацьовані проєкти та достатнього рівня знання англійської мови. Поїздка можлива у разі сприятливої епідеміологічної ситуації (право на поїздку не втрачається, а лишається за учасниками у майбутньому).
  • отримати малий грант для подальшої реалізації власного проєкту.

Для кого Програма:

  • патріотична молодь віком 18-35 років, яка проживає у Полтавській області та Полтаві;
  • молодь із прагненням розвивати Полтавщину та втілювати проєкти місцевого розвитку; 
  • громадські активісти, працівники місцевих органів влади та самоврядування, територіальних громад, представники медіа, місцевого бізнесу та креативного сектору, які мають ідеї для місцевого розвитку.

Цьогоріч програма передбачає змішану форму навчання: онлайн-навчання та офлайн у 3 населених пунктах Полтавщини: Пирятин, Миргород, с. Петрівка (Чутівський район) для 60 відібраних учасників та учасниць.

Графік навчання

  • відкриття програми та I навчальний модуль (03.07 – відкриття програми у Полтаві, 04.07 – навчання відбуватиметься одночасно у Пирятині, Миргороді та с. Петрівка) – навчання основам проєктного менеджменту – (з 10:00 до 18:00);
  • II навчальний онлайн-модуль – 6 та 8 липня (вечірній час);
  • III навчальний модуль (відбуватиметься одночасно у Пирятині, Миргороді та с. Петрівка) – 17-18 липня (з 10:00 до 18:00).

Навчання за програмою є безкоштовним, а учасників та учасниць забезпечать харчуванням упродовж навчання та роздатковими матеріалами. Доїзд до місця проведення офлайн-занять здійснюється за рахунок учасників та учасниць програми. 

Розподіл учасників, учасниць по локальних школах (офлайн-навчання) здійснюватиметься Фондом родини Богдана Гаврилишина відповідно до поданих заявок, їх якості та на основі географічного критерію. Фонд залишає за собою право самостійно сформувати локальні школи.

Програму “Молодь змінить Україну – Полтавщина” проведуть уже вдруге. ЇЇ реалізовують за підтримки місцевого бізнесу – мережі соціальних магазинів “Аврора” та Полтавська асоціація бізнесу.

Система Orphus