Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністерство економіки вважає малий та середній бізнес драйвером економічного зростання України

На цьому наголосила заступниця міністра економіки України Крістіна Голубицька під час виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

«Приватизація – це один із пріоритетів Мінекономіки. Чому? Наша стратегія досить проста – залишити в державній власності виключно ті підприємства, які здійснюють оборонні та соціальні функції, а все інше треба передати ефективному власнику, тобто приватному власнику. Тому, звичайно, приватизація завжди у нас йде в топ-пріоритетах», – зазначила Голубицька.

На її думку, мала приватизація з точки зору ефекту на економіку має дуже високий вплив.

«В першу чергу, ми кажемо, що 99% переможців онлайн-аукціонів – це, по-перше, громадяни України, по-друге – це представники малого та середнього бізнесу, а саме малий та середній бізнес Мінекономіки вважає драйвером економічного зростання. Тобто, справа йде не про підтримку олігархічних структур, а саме про підтримку малого та середнього бізнесу. Ми також розуміємо, що треба зафіксувати стратегію, а саме визначити що має залишитися в державній власності, на рівні державної політики власності. Зараз вона існує лише у вигляді протокольного рішення Кабміну, а ми наполягаємо на тому, щоб це було, як мінімум, постановою Кабміну і після цього в органів управління просто не буде іншого вибору, як передавати майно на приватизацію», – підкреслила Голубицька.

Система Orphus