Ви тут:
здоров’я Полтавщина Суспільство 

Медична довідка для вступу у ВНЗ: полтавців прохають не зволікати з проходженням лікарів

При вступі до вищого навчального закладу, технікуму, коледжу, інституту, університету, згідно із законодавством України абітурієнт зобов’язаний пред’явити медичну довідку для вступу в ВУЗ за формою 086 /о.

У Центрі ПМСД №3 радять не зволікати і вже звертатися до свого сімейного лікаря для отримання електроних направлень до фахівців, та направлень для проходження обстежень.

Медогляд для отримання довідки 086/о включає у себе огляд таких лікарів: Хірург; Отоларинголог; Офтальмолог; Невролог; Гінеколог; Терапевт (Сімейний лікар).

Також потрібно здати необхідні аналізи. У разі потреби пройти діагностичні обстеження і обов’язково пройти флюорографію, якщо пройшов рік з моменту попереднього обстеження. Слід зазначити, що результати аналізів придатні тільки місяць.

Читайте також: Полтавським школярам вже можна проходити медогляд

Медична довідка форма 086/о заповнюється на підставі записів в медичній картці і висновку про стан пацієнта на момент звернення. У ній вказуються паспортні дані, назву навчального закладу, тому необхідно визначиться з вибором ВНЗ заздалегідь, а якщо їх декілька, то сказати про це.

“Згідно із законодавством України можна обрати не більше п’яти навчальних закладів і не більше трьох спеціальностей. Далі заносяться відомості про перенесені хвороби, результати обстеження на момент звернення, також необхідна довідка про обов’язкові щеплення ф063”, – нагадують у Центрі ПМСД.

Медична довідка – це медичний документ, куди заносяться дані про Ваше здоров’я. Вона потрібна під час вступу у ВУЗ для того, щоб проаналізувати інформацію про здоров’я студентів: які щеплення зроблені, які хвороби в анамнезі, щоб вчасно надати медичну допомогу. Медична довідка 086 є висновком медичної комісії про придатність людини проходити навчання у ВУЗ.

Система Orphus