Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Магнітні бурі у червні: коли очікувати

Червень 2021 відзначиться магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на організм людини. Ці бурі відчують і в Україні.

У червні 2021 року очікуються магнітні бурі, які будуть істотно відчутні в Україні та світі. Одна з магнітних бур буде досить потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж всього місяця. Триватимуть магнітні бурі по кілька днів, передає maximum.fm.

2 червня розпочнеться перше магнітне коливання місяця. За потужністю ця буря буде слабкою. Її відчують дуже метеочутливі люди. Триватиме вона кілька днів.

Наступна магнітна буря торкнеться літніх людей та тих, у кого є серцево-судинні захворювання. Триватиме це магнітне коливання 8-9 червня. Може боліти голова, змінюватиметься тиск, відчуєте слабкість, будуть проблеми зі сном.

Наступна магнітна буря буде найдовшою, але за потужністю досить нестабільною: то сильною, то середньою, то незначною. Від 15 до 18 червня магнітна буря впливатиме на самопочуття українців. Її відчують ті, хто найбільше схильний до метеочутливості.

Впродовж усієї середини місяця буде низка спалахів на Сонці, що призведе до декількох коливань. Ви можете відчути вплив на судини, нестабільні болі голови, нудота, піт та загострення задавнених хвороб.

Останнє серйозне магнітне коливання буде 28 червня. Воно може мати серйозний вплив на самопочуття. Триватиме це магнітне коливання, яке можуть відчути дуже метеочутливі люди, впродовж однієї доби.

У час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров’я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є. Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю.

Система Orphus